У КНТЕУ визначили кращий студентський бізнес-проєкт готельно-ресторанного комплексу

У рамках навчання в Центрі бізнес-тренінгу КНТЕУ 7 травня 2020 року відбувся захист кейсів студентів кафедри готельно-ресторанного бізнесу. Викладачі та студенти реалізували формат Batle за звання «Кращий бізнес-проєкт готельно-ресторанного комплексу» між 15 командами студентів 4 курсу! Попередньо команди презентували  проєкти в публічному просторі через соціальні мережі Facebook та Instagram для публічного обговорення.

Команди презентувати проєкти готельно-ресторанних комплексів:

1. «SmartFuture»
  1. «Overlook Resort Hotel»
  1. «Rehab Republic»
  1. «Буцький»
  1. «YERA»
  1. «OZ Resort»
  1. «4FAMILY Resort»
  1. «Forest Harmony Resort»
  1. «Krucha»
  1.  «Fiera Live»
  1.  «Foriver»
  1.  Boutique-hotel “DeLorean»
  1.  «Mystic»
  1.  «7th heaven»
  1.  «MommyChillVillage»

За результатами презентації проєктів студенти отримали підтримку від представників готельно-ресторанного бізнесу, професійних маркетологів. Незалежні експерти із захопленням відмітили потенціал студентів до креативності, вміння аргументовано обґрунтовувати бізнес-ідеї, демонструвати командну роботу.

Кращими бізнес-проєктами визнано:

Шановні студенти – Ви всі переможці!

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу пишається Вашими результатами і натхненною працею!

Щиро радіємо Вашим успіхам та бажаємо реалізації задумів!

07.05.2020
остання редакція 14.05.2020