ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція: «Наука XXI століття: виклики сьогодення»

На базі кафедри сучасних європейських мов і кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету 14 травня 2020 року було проведено ІІІ Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Наука XXI століття: виклики сьогодення» іноземними мовами дистанційно.

Робота конференції здійснювалась за такими напрямками:

1. Глобалізаційні процеси в сучасному світі
  2. Фінанси, банківська справа і страхування в Україні та світі
  3. Товарознавство і комерційна діяльність
  4. Юридичні науки як основа формування правової культури
  5. Інформаційні технології в економіці
  6. Актуальні питання педагогіки та психології
  7. Ефективний міжкультурний дискурс: подолання мовних бар’єрів у контексті професійної діяльності
  8. Екологічні питання в торговельній політиці ЄС та України
  9. Наукові дослідження сучасного суспільства

Поруч зі студентами КНТЕУ та викладачами кафедр, що взяли участь в організації конференції, дистанційно і заочно долучились представники Національного технічного університету «Харківський політехнічний iнститут» (National Technical University «Kharkiv Polytechnic Institute») та Київського національного університету технологій та дизайну (Kyiv National University of Technology and Design).

Загалом у конференції брали участь 174 студенти і 48 науково-педагогічних працівників, які є керівниками науково-дослідної діяльності студентів.

Тези будуть опубліковані в збірнику матеріалів конференції в електронній формі.

остання редакція 17.06.2020