Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

фізичної культури, спорту та реабілітації

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Карантин не завадив науковому спілкуванню студентів із викладачами кафедри фізичної культури.

Опубліковані тези доповіді студентки факультету ФМТП 2 курс 6 група, Прокопенко Анастасії Петрівни на X міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасний рух науки» 2-3 квітня 2020 року – Дніпро, Т.1. Науковий керівник доцент кафедри Чайченко Наталія Леонідівна. Студентка факультету ФМТП 3 курс 4 група Павлишина Катерина Ігорівна, опубліковані тези доповіді «Самостійні заняття студентів для підтримки рівня фізичного здоров’я в умовах карантину» на VI Міжнародної наукової практичної конференції «Science, Society, education: topikal issues and development prospects». Науковий керівник кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри Самоленко Тетяна Володимирівна.

На I Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Шляхи розвитку науки в сучасних кризових умовах» взяла студентка факультету ФФО 1 курс 4 група Ляшенко Ілона Анатоліївна, доповідь «Черлідинг для студентської молоді». Науковий керівник старший викладач кафедри Дембіцька Олена Олександрівна.

остання редакція 18.05.2020