Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

СТУДЕНТКА КНТЕУ – ПРИЗЕР ЮВІЛЕЙНОГО Х МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

сучасних європейських мов

В Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІV (фінальний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, за результатами якого студентка 4 курсу 2 групи факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ Мохнюк Вікторія Миколаївна нагороджена дипломом ІІ ступеня (науковий керівник, викладач кафедри сучасних європейських мов Федорова Л. М.).

Викладачі кафедри сучасних європейських мов КНТЕУ щиро вітають Вікторію Мохнюк та її наукового керівника з нагородою та бажають їм творчої наснаги й подальших наукових звершень!

остання редакція 12.06.2020