День університету-2020 ОНЛАЙН

ДОРОГІ СТУДЕНТИ ТА СПІВРОБІТНИКИ!

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ, ПАРТНЕРИ ТА ВСТУПНИКИ!

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ ПРИВІТАННЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ...

Кожного року в останню суботу травня Київський національний торговельно-економічний університет відзначає День Університету та День зустрічі випускників. Зазвичай проходить і День відкритих дверей для майбутніх студентів КНТЕУ.

Цьогоріч ми запрошуємо Вас долучитися до відзначення Дня Університету 30 травня дистанційно та взяти участь у заходах:

• «ПРИВІТАЙ КНТЕУ ПОСМІШКОЮ!»

Усіх охочих: студентів, випускників, співробітників та партнерів - просимо публікувати фото та відео, які пов’язані у Вас із КНТЕУ, у соцмережах із хештегом #денькнтеу2020 та відмічати наші сторінки Facebook (@knteuofficial) та Instagram (@knute_news), аби потрапити у стрічку новин та привітати Університет й один одного!

• «ФОТОАЛЬБОМ РОДИНИ КНТЕУ»

Випускників усіх поколінь запрошуємо долучитися до створення книги з вашими фото онлайн. Для цього необхідно надіслати ваші фото на адресу info@knute.edu.ua, вказавши:

• номер групи
  • рік випуску
  • спеціальність та факультет

Ми зберемо ваші спогади у єдину фотопрезентацію та своримо «Фотоальбом родини КНТЕУ»!

• «ОНЛАЙН-КНИГА СПОГАДІВ І ПОБАЖАНЬ ВИПУСКНИКІВ, ДРУЗІВ І ПАРТНЕРІВ КНТЕУ»

апрошуємо партнерів та друзів, студентів та співробітників Університету залишити свої спогади, побажання, пропозиції в «Онлайн-книзі спогадів і побажань випускників, друзів і партнерів КНТЕУ», яку ми також опублікуємо з нагоди свята! Надсилайте Ваші побажання та спогади на адресу crk@knute.edu.ua.

3 червня запрошуємо усіх вступників на День відкритих дверей онлайн.

Запевняємо, що, не зважаючи на карантин, життя в КНТЕУ активне, цікаве, системне:

• напрацьовані в університеті підходи до дистанційного навчання дали змогу швидко перевести освітній процес із аудиторного в дистанційний, забезпечивши якість освіти через ґрунтовну індивідуалізацію із залученням широкого спектра технічних можливостей
  • суттєво модернізовано навчальні плани на наступний рік та здійснено їх діджиталізацію, актуалізовано зміст всіх дисциплін, збільшено частку ділових ігор, кейсів тощо
  •  активно здійснюється робота з розвитку партнерства та формування міжнародних проєктів
  • завершується будівництво нового гуртожитку, готові до відкриття чергові студія віртуальної реальності, зала для проведення вебінарів, коворкінг,  встановлюються  комп’ютери нового покоління

Щиро дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємось на її розвиток!

Разом ми створюємо історію одного з найсучасніших університетів країни!

Разом ми змінюємо життя та будуємо майбутнє нашої країни!

А наша офлайн-зустріч обов’язково відбудеться на урочистостях з нагоди відзначення 20-річчя діяльності Університету в статусі «Національний» у вересні 2020 року.

Родина КНТЕУ чекає на вас!

остання редакція 30.05.2020