10 причин обрати КНТЕУ: діджиталізація освітнього процесу

Комп’ютерні класи, широкоформатні LED-екрани в лекційних аудиторіях, SMART-бібліотека з VR-технологіями, оновлене комп’ютерне забезпечення, вільний доступ до Wi-Fi, дистанційне навчання, інші інновації та тренди в технічному забезпеченні — все це реалії життя КНТЕУ.

SMART-бібліотека має усі технічні можливості для навчання та креативного проведення часу молоді. Тут можна скористатися наукометричними базами даних з усього світу, попрацювати на комп’ютері або зі своїм гаджетом, провести конференцію або лекцію, використовуючи SMART-WALL або плазмову панель, зануритися у віртуальну реальність за допомогою  VR-окулярів, прокачати свої скіли в зоні кібер-спорту, і просто почитати книжку.

«KNUTE HUB» — простір для творчої інтелектуальної креативної роботи, який облаштований трьома робочими зонами, залою зустрічей та конференц-залою. Саме тут, майже щодня, проходять відкриті зустрічі запрошених практиків, лекції та тренінги відомих спікерів, які студенти й самі охоче організовують.

Пропонуємо переглянути відео про діджитал новації КНТЕУ.

Ми створюємо тренди!

Будь новітнім з КНТЕУ!