Кафедра обліку та оподаткування
Кафедра обліку та оподаткування

обліку та оподаткування

Студенти КНТЕУ - призери Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт із бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту

Національним університетом «Львівська політехніка» спільно із Одеським національним політехнічним університетом, Університетом Марії Кюрі-Склодовської (Польща) та Університетом «Артіфекс» (Румунія) було організовано Міжнародний конкурс студентських наукових робіт із бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту.

Фінал відбувався 29-30 травня у формі відео-конференції на платформі ZOOM. Усі роботи були виконані та представлені англійською мовою.

Всього від КНТЕУ було подано 4 роботи під науковим керівництвом д.е.н. професора кафедри обліку та оподаткування Костюченко В. М., з яких 3 роботи одержали призові місця:

• друге місце  – Крумка Маргарита
  • третє місце – Андрієшин Ірина
  • третє місце – Самойленко Анастасія

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо перемог у майбутньому!

27.08.2020
остання редакція 01.09.2020