logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Виїзне заняття з дисципліни «Експертиза паливно-мастильних матеріалів та транспортних засобів»

Загальна інформація

Здобувачі вищої освіти КНТЕУ, які навчаються за освітньою програмою «Митна справа» разом із завідувачем кафедри товарознавства та митної справи Мережко Н.В. і доцентом Галько С.В. 18 вересня 2020 року відвідали Спеціалізовану лабораторію з питань експертизи та досліджень (СЛЕД) Державної митної служби України.

Здобувачів ознайомили з сучасними методами та обладнанням для експертизи паливно-мастильних матеріалів та транспортних засобів. Протягом заняття вони мали змогу отримати не лише безліч корисної інформації про об’єкти, особливості їх підготовки до проведення дослідження та роботи на приладах, а й ознайомитися з прикладами проведення експертизи даних товарів у митних цілях, які здійснювалися в СЛЕД.
Заняття щодо експертизи бензинів, дизельного пального, олив і пластичних мастил провели начальник управління експертиз та досліджень хімічної та промислової продукції Стенін С. О. та начальник відділу досліджень нафти, нафтопродуктів та мастильних матеріалів Богдан І. О.
Питання експертизи транспортних засобів висвітлили т.в.о. начальника управління товарознавчої, інженерно-технічної та криміналістичної експертизи Дишлова В. В. та заступник начальника управління-начальник відділу товарознавчої експертизи та попередньої оцінки товарів Даниленко Л. А., які є випускниками КНТЕУ.

18.09.2020
43220
2580
остання редакція 22.09.2020
Vega