Європейський досвід у подальшому вдосконаленні програм підготовки докторів філософії

Зустріч із доктором  Адамом Якушевичем, Університет Казимира Великого м. Бидгощ, Польща

21 вересня 2020 року члени груп забезпечення освітньо-наукових програм 081 "Право" та 293 "Міжнародне право" провели конструктивну zoom-конференцію з шановним доктором  Адамом Якушевичем (Університет Казимира Великого м. Бидгощ, Польщаdr. Adam JakuszewiczKazimierz Wielki University in Bydgoszcz, Poland).

Процес вдосконалення порядку підготовки докторів філософії неможливий без врахування іноземного досвіду, саме тому проф. Тарас Гуржій,  завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, ініціював такий захід з обміну досвіду, а члени груп забезпечення змогли отримати відповіді про особливості німецької та польської моделей здобуття ступеня доктора філософії. Зокрема, основна увага зустрічі була приділена академічній мобільності в рамках навчання на освітньо-наукових програмах, визнанню результатів неформальної освіти та опублікуванню результатів дослідження тощо.

остання редакція 25.09.2020