Підписання Меморандуму про партнерство між КНТЕУ та Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду

У приміщенні Верховного Суду 30 вересня 2020 року відбулося підписання Меморандуму про партнерство між Київським національним торговельно-економічним університетом та Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду як зовнішнім партнером освітньої програми з підготовки докторів філософії (PhD) за спеціальністю «Міжнародне право» та спеціальністю «Право».

Метою підписання цього меморандуму стане налагодження довгострокової спільної діяльності у сфері підготовки докторів філософії (PhD) зі спеціальності «Міжнародне право» та спеціальності «Право», зокрема: залучення представників Верховного Суду до формування відповідних освітніх програм, навчальних планів і стандартів вищої освіти; забезпечення практичної підготовки аспірантів, визначення перспективних напрямів дисертаційних досліджень з урахуванням нагальних потреб судоустрою, судочинства і правозахисної діяльності в Україні та світі.

На зустрічі підписантів меморандуму голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, доктор юридичних наук, Заслужений юрист України Михайло Іванович Смокович наголосив, що партнерство з КНТЕУ відкриває широкі можливості для обміну передовим досвідом, реалізації спільних наукових проєктів, використання наукового потенціалу КНТЕУ в діяльності Верховного Суду.

Зі свого боку ректор Київського національного торговельно-економічного університету, академік, професор, Заслужений діяч науки і техніки Анатолій Антонович Мазаракі висловив упевненість у тому, що підписання меморандуму знаменує початок тривалої і плідної співпраці в напрямку підготовки висококваліфікованих кадрів для вітчизняної системи правосуддя та міжнародних правничих інституцій.

остання редакція 01.10.2020