Кафедра фізичної культури та спорту
Кафедра фізичної культури та спорту

Збірна КНТЕУ з чирлідингу у National Fitness Day

фізичної культури та спорту

Перший виступ збірної КНТЕУ у цьому навчальному році відбувся 26 вересня 2020 року на НСК Олімпійський. Дівчата прикрасили змагання з чирлідингу у рамках Європейської події – National Fitness Day 2020. Цей захід спрямований на популяризацію масового спорту, рухової активності та здорового способу життя суспільства.

Динамічні рухи, синхронні махи та високі підтримки - все це запам'яталось глядачам.

"Ми так довго чекали повернення до тренувань та виступів. Протягом весняного дистанційного навчання ми щонеділі зустрічалися онлайн для підтримки фізичної форми. Я дуже рада, що ми знову разом. І вже готуємо нову програму до чемпіонатів" - каже незмінний капітан збірної Заславська Владислава.

До складу команди увійшли не лише студентки старших курсів, а і новачки. У першокурсниці Юлії, студентки ФТМ 1-22, був лише тиждень для вивчення хореографії. За цей час вона встигла стати невід'ємною частиною команди і вже готується до наступних змагань.

Вітаємо дівчат з успішним виступом:

1. Мельник Марина ФМТП 2-19
  2. Надежко Ганна ФМТП 3-13
  3. Кобилінська Марія ФМТП 2-8
  4. Гром Юлія ФМТП 3-17
  5. Макарова Ганна ФМТП 2-4
  6. Сироватка Юлія ФТМ 1-22
  7. Колотова Лоліта ФФО 2-4
  8. Бєлінська Валерія ФМТП 3-14
  9. Кудлік Анастасія ФТМ 2-13
  10. Токаревська Олександра ФМТП 2-16
  11. Тихоневич Діана ФРГТБ 3-6

Вітаємо наставників Дембіцьку Олену та Заславську Владиславу з успішним виступом команди.

Чекаємо нових досягнень і перемог!

остання редакція 05.10.2020