Визначено фіналістів студентського конкурсу бізнес-проєктів "Бізнес-трамплін"

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів "Бізнес-трамплін", членами журі у складі  науковців, представників бізнес-спільноти, бізнес-інкубаторів "YEP" та "Sikorsky Challenge" сформовано рейтингові списки кращих проєктів.

16 листопада 2020 року завершився I етап конкурсу. Зокрема, визначено 15 кращих робіт, команди-розробники яких запрошуються до участі у II (фінальному) етапі.

РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ КРАЩИХ ПРОЄКТІВ

Фінальне змагання відбудеться 27 листопада 2020 року в онлайн форматі, про що фіналісти-учасники конкурсу будуть повідомлені особисто.

Програма конкурсу Бізнес-трамплін

остання редакція 24.11.2020