Вебінар від бізнес-аналітика Ю. В. Гаврилечка «Виробництво та рітейл: нові тренди у взаємодії та конкуренції» (дистанційно)

27 листопада 2020 року о 10:00 відбудеться вебінар Гаврилечка Юрія Володимировича «Виробництво та рітейл: нові тренди у взаємодії та конкуренції» (дистанційно).

Гаврилечко Ю.В. – визнаний експерт-аналітик ринку рітейлу, експерт громадської організації «Фонд суспільної безпеки», позаштатний консультант комітету Верховної Ради соціальної політики та праці,  співзасновник аналітичного центру «Українська фабрика думки». Автор численних публікацій у ділових, суспільно-політичних, бізнес-виданнях, експерт з питань політики, систем державного устрою, ринку рітейлу в національних теле- та інтернетпроектах.

остання редакція 26.11.2020