Подяка від ДП "Український інститут інтелектуальної власності" на ім'я ректора А. А. Мазаракі

XІІІ Міжнародний бізнес-форум "Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні", який відбувся в КНТЕУ 12 листопада в дистанційній формі зібрав велику кількість науковців, практиків, представників уряду та студентів і дозволив напрацювати практичні рекомендації з удосконалення інноваційної екосистеми України.

Свою подяку університету та ректору А. А. Мазаракі за проведення заходу висловили представники ДП "Український інститут інтелектуальної власності", які були активними учасниками форуму.

остання редакція 07.12.2020
Vega