Перший захист ВКР студентів єдиної в Україні магістерської програми «Митна справа» англійською мовою викладання

Відбувся перший захист випускних кваліфікаційних робіт (ВКР) єдиної в Україні магістерської освітньої програми «Митна справа» (Customs Affairs) англійською мовою викладання 9 грудня 2020 року. Програма була відкрита у 2019 р. у рамках спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на кафедрі товарознавства та митної справи КНТЕУ.

Захист відбувався англійською мовою. Головою екзаменаційної комісії був Муромцев Леонід Миколайович, канд. техн. наук, в. о. начальника Управління заходів торговельної політики та нетарифного регулювання Держмитслужби України.

ВКР захистили 12 студентів, зокрема іноземний студент з Алжиру. Усі студенти захистили роботи на «добре» і «відмінно», продемонструвавши високий рівень фахових знань у предметній області, що стосується тарифного та нетарифного регулювання ЗЕД, визначення митної вартості та оподаткування митними платежами, митного контролю та митного оформлення різних товарів як в Україні, так і в країнах ЄС, ЄАВТ та СОТ.

Вітаємо студентів з успішним захистом і бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!

Гарант магістерської освітньої програми Customs Affairs
проф. Караваєв Т.А.