МЕЛЬНИЧЕНКО Світлана Володимирівна

МЕЛЬНИЧЕНКО Світлана Володимирівна

Науковий ступінь - доктор економічних наук.
Вчене звання - професор.

Резюме...

Індекси бібліографічних посилань:

SCOPUS
ResearcherID
ORCID
Google Scholar

У 1993 р. закінчила торговельно-економічний факультет Київського торговельно-економічного інституту за спеціальністю "Економіка, організація і управління в торгівлі і громадському харчуванні".

З 1993 р. працює у КНТЕУ, поєднуючи викладацьку роботу з навчанням в аспірантурі, а з часом - і в докторантурі. У 1997 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук, у 2008 р. - докторську дисертацію.

Згодом поєднує роботу на посаді професора кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу з роботою начальника науково-дослідної частини КНТЕУ. З 1 вересня 2012 р. - проректор з наукової роботи КНТЕУ.

Мельниченко С. В. є:

• вченим секретарем секції "Економіка" Наукової ради Міністерства освіти і науки України;
  • заступником голови Наукової експертної ради;
  • відповідальним секретарем наукових журналів "Вісник КНТЕУ", "Товари і ринки", "Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право";
  • член спеціалізованих вчених рад Д26.055.01.; К26.055.04

Здійснює наукове керівництво аспірантами. Викладає дисципліни: "Менеджмент підприємства", "Інформаційні системи і технології".

Має більше 250 публікацій наукового та методичного характеру, серед яких монографії, підручники та навчальні посібники.

Науковий ступінь - кандидат технічних наук.
Вчене звання - доцент.

04.11.2013