logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Участь представників КНТЕУ у міжнародній конференції «Erasmus+ Jean Monnet Activities у Казахстані та Україні: обмін досвідом та перспективи співпраці»

Загальна інформація

Завідувач кафедри світової економіки Ганна Дугінець, доцент кафедри Лариса Саркісян, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Наталя Новікова, доценти кафедри Юлія Головня та Ольга Дяченко, а також доцент кафедри міжнародного менеджменту Еллана Молчанова 9 лютого 2021 року брали участь у Міжнародній конференції «Erasmus+ Jean Monnet Activities в Казахстані та Україні: обмін досвідом та  перспективи співпраці». Захід присвячено реалізації проєктів напряму імені Жана Монне програми Erasmus + в Україні і Казахстані. Міжнародний телеміст відбувся за сприянням Української асоціації викладачів і дослідників європейської інтеграції, Національних Еразмус+ Офісів в Україні та Казахстані.

Із вітальними словами виступили координатори Національних Еразмус+ Офісів в Україні та Казахстані, які засвідчили всебічну консультативну підтримку щодо розробки та подання проєктних заявок. Під час зустрічі представниками проєктних команд з обох країн були презентовані успішні практики реалізації проєктів Еразмус+ напряму ім. Жана Монне та наголошено на необхідності постійного моніторингу актуальності проблематики під час підготовки проєктних пропозицій.

Насамкінець відбулась сесія питань-відповідей, на якій усі присутні учасники мали можливість подискутувати щодо потенційних викликів реалізації проєктів та домовитися активізувати багатосторонню співпрацю у  рамках програми ЄС Еразмус+ напряму ім. Жана Монне у 2021-2027 рр.

09.02.2021
433884
1375
остання редакція 11.02.2021
Vega