Участь представників КНТЕУ у міжнародній конференції «Erasmus+ Jean Monnet Activities у Казахстані та Україні: обмін досвідом та перспективи співпраці»

Завідувач кафедри світової економіки Ганна Дугінець, доцент кафедри Лариса Саркісян, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Наталя Новікова, доценти кафедри Юлія Головня та Ольга Дяченко, а також доцент кафедри міжнародного менеджменту Еллана Молчанова 9 лютого 2021 року брали участь у Міжнародній конференції «Erasmus+ Jean Monnet Activities в Казахстані та Україні: обмін досвідом та  перспективи співпраці». Захід присвячено реалізації проєктів напряму імені Жана Монне програми Erasmus + в Україні і Казахстані. Міжнародний телеміст відбувся за сприянням Української асоціації викладачів і дослідників європейської інтеграції, Національних Еразмус+ Офісів в Україні та Казахстані.

Із вітальними словами виступили координатори Національних Еразмус+ Офісів в Україні та Казахстані, які засвідчили всебічну консультативну підтримку щодо розробки та подання проєктних заявок. Під час зустрічі представниками проєктних команд з обох країн були презентовані успішні практики реалізації проєктів Еразмус+ напряму ім. Жана Монне та наголошено на необхідності постійного моніторингу актуальності проблематики під час підготовки проєктних пропозицій.

Насамкінець відбулась сесія питань-відповідей, на якій усі присутні учасники мали можливість подискутувати щодо потенційних викликів реалізації проєктів та домовитися активізувати багатосторонню співпрацю у  рамках програми ЄС Еразмус+ напряму ім. Жана Монне у 2021-2027 рр.

остання редакція 20.07.2021