Кафедра цифрової економіки та системного аналізу
Кафедра цифрової економіки та системного аналізу

Лапига Ігор Васильович

цифрової економіки та системного аналізу

ЛАПИГА ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ

кандидат педагогічних наук, доцент

e-mail: i.lapyha@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science
СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Data Science, статистичний аналіз, комп’ютерне моделювання процесів і систем, E-Learning technology

ДИСЦИПЛІНИ «Інформаційні технології в професійній діяльності»
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат педагогічних наук, 011 – «Науки про освіту», тема дисертації: "Формування знань у студентів вищих педагогічних навчальних закладів із застосуванням комп’ютерних засобів навчання”, 2012 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри цифрової економіки та системного аналізу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2020 р. до цього часу

доцент кафедри екології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова МОН України, 2016-2020 рр.

доцент кафедри зоології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова МОН України, 2014-2016 рр.

старший викладач кафедри зоології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова МОН України, 2012-2014 рр.

асистент кафедри зоології кафедри зоології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова МОН України, 2011-2012 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Web of Science
Інші публікації у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз (з 2015 р.)
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування за програмою “Економічна, екологічна та освітня політика Європейського Союзу”, Університет Економіки (м. Бидгощ, Польща), 2017/2018 р.

Курс підвищення кваліфікації за програмою “Інформаційні технології в управлінні підприємством”, ВНЗ “Міжнародний університет фінансів” (Україна), 2018 р.

ХОБІ велосипедні подорожі, німецька та англійська мови

13.02.2021
остання редакція 13.02.2021