Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Харченко Олександр Анатолійович

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ХАРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
e-mail: a.kharchenko@knute.edu.ua

Науковий ступінь: кандидат технічних наук

Наукове звання: доцент

Посада: декан факультету інформаційних технологій

Наукові профілі у міжнародних наукометричних базах даних Scopus
ORCID
Сфера наукових інтересів використання інформаційних технологій в управлінні підприємствами торгівлі та навчальним процесом ЗВО
Дисципліни «Операційні системи», «Інформаційні технології у професійній діяльності»
Академічна кваліфікація
  • доцент кафедри комп’ютерних технологій та інформаційних систем, 2001 р.
  • кандидат технічних наук, 05.23.01 – «Будівельні конструкції, будівлі та споруди», 1995 р.
  • інженер-будівельник (ОС «спеціаліст»), Полтавський інженерно-будівельний інститут, 1989 р.
Досвід роботи
  • декан факультету інформаційних технологій (обліку, аудиту та інформаційних систем) Київського національного торговельно-економічного університету, з 2011 р. до цього часу
  • завідувач кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем Київського національного торговельно-економічного університету, 2007-2011 рр.
  • завідувач кафедри економічної кібернетики Київського національного торговельно-економічного університету, 2005-2007 рр.
  • декан будівельного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка,  2003-2005 рр.
  • доцент кафедри комп'ютерних технологій та інформаційних систем, заступник декана будівельного факультету Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка, 1998-2003 рр.
  • старший викладач кафедри будівельної механіки, заступник декана будівельного факультету Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка, 1995-1998 рр.
  • асистент кафедри будівельної механіки Полтавського технічного університету, 1994-1995 рр.
  • аспірант кафедри залізобетонних та кам'яних конструкцій Полтавського інженерно-будівельного інституту, 1991-1994рр.
  • асистент кафедри будівельної механіки Полтавського інженерно-будівельного інституту, 1990-1991рр.
Наукове портфоліо
Підвищення кваліфікації
  • Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, 2020 р.
  • Компанія «Майкрософт Україна», 2018 р.
  • Група компаній «BGS Solutions», 2017 р.
Сертифікати, дипломи, посвідчення PrometheusCertificateLinuxОснови інформаційної безпеки, Авторське свідоцтво, СвідоцтвоMicrosoftMEDocBGS SolutionsGOOGLE базовий рівеньGOOGLE cередній рівеньGOOGLE поглиблений рівеньGOOGLE вебінар
Нагороди та відзнаки
  • Подяка Київського міського голови за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 70-річчя від дня заснування Київського національного торговельно-економічного університету, 2016 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею, 2015 р.
  • Почесна грамота Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток наукового комплексу Деснянського району м. Києва та з нагоди відзначення Дня науки, 2014 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за високі досягнення у науково-педагогічній роботі та з нагоди Дня працівників освіти, 2013 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за вагомий внесок у розвиток вищої освіти, високий рівень педагогічної діяльності та з нагоди Дня працівників освіти, 2009 р.
  • Почесна грамота Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність, 2007 р
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за організацію науково-дослідних робіт та створення сприятливих умов для здійснення наукових досліджень, 2006 р.
Хобі футбол, рибалка

остання редакція 19.04.2024