Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Рассамакін Володимир Якович

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

РАССАМАКІН ВОЛОДИМИР ЯКОВИЧ

кандидат технічних наук, доцент

e-mail: rassamakin_vr@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Академія
ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ інформаційні системи і технології, апаратне забезпечення та сучасна елементна база комп'ютерної техніки
ДИСЦИПЛІНИ «Інформаційні технології в професійній діяльності», «Архітектура комп’ютера», «Електронний документообіг», «Методи і засоби передачі даних», «Інформаційні технології в наукових дослідженнях»
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних, 2005 р.

кандидат технічних наук, 05.27.06 – «Технологія напівпровідників та матеріалів електронної техніки», тема дисертації: «Плазмохимическое осаждение пленок нитрида кремния для полупроводниковіх СБИС»

спеціальність «Діелектрики та напівпровідники», кваліфікація - інженер електронної техніки, Київський політехнічний інститут, 1977 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки КНТЕУ, з 2015 до цього часу

виконання обов'язків заступника декана обліково-фінансового факультету (в подальшому ФОАЕК, ФОАІС), 1999 – 2003 рр., 2004 – 2015 рр.

старший викладач кафедри комп'ютерної техніки та інформаційних систем КНТЕУ, 1997-2003 рр.

начальник науково-дослідної лабораторії «Іонно-плазмових і хімічних процесів» філіала «Технологія кремнієвих приладів та ІС» НТК «Інститут монокристалів» НАН України, 02.1996-09.1996 р.

старший науковий співробітник Державного НДІ Мікроприладів;, 1992 – 1996 рр.

інженер технолог, старший інженер науково-дослідного відділу Державного НДІ Мікроприладів науково-виробничого об'єднання «Кристал» (в подальшому НВО «Мікропроцесор», в подальшому НТК «Інститут монокристалів» НАН України. ), 1977 – 1992 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ  Google Scholar
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Міністерства освіти та науки України

Почесні грамоти та грамота Ректора КНТЕУ

Подяка Деснянської державної адміністрації в м. Києві

Київського міського голови та Подяка національного аерокосмічного університету ім. М.Е. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

Подяка від групи компаній Intellect Service

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Корпорація ПАРУС м. Київ, сертифікат за № 14526421 тема: «Парус Підприємство 7.40» CRM-модуль «Менеджмент-маркетинг», 08.02.12 р.

ТОВ «Інтелект Сервіс» м. Київ, сертифікат № ТЕУ/П 0025 на право викладання та придбання програми «M.E.Doc», тема: «Теоретично-практичний курс по роботі з комп'ютерною програмою M.E.Doc для права її викладати на навчальних курсах», 26.11.15 р.

Навчальний центр «Успіх» м. Київ сертифікат № 01.01.16 за програмою «Менеджер комп'ютерних систем», 19.02.16 р.

Підвищення кваліфікації за программою «Інновації в освіті, менеджменті та навчанні» 23-26 червня 2016 р. м. Київ

курс підвищення кваліфікації по роботі з комп'ютерною програмою «1С: Підприємство» на тему «Технології програмування та конфігурування на платформі «1С: Підприємство 8». (м. Київ, група компаній «BGS Solutions»), 2016 р.

ТОВ «БіДжіЕс Консалтінг» сертифікат № А-00024 тема «1С:Підприємство» модуль «Технології програмування та конфігурація на платформі «1С:Підприємство 8», 30.01.17

Курс підвищення кваліфікації ТОВ «Майкрософт Украина» (м. Київ), сертифікат №ДО751814. Тема: «Використання хмарних сервісів Microsoft в освітньому процесі» 09.11.18 150 год

ХОБІ природа, література, авто

остання редакція 02.03.2021