Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Сашньова Мар’яна Василівна

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

САШНЬОВА МАР’ЯНА ВАСИЛІВНА

кандидат технічних наук, доцент

e-mail: m.sashnova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Publons (ResearcherID)

ResearchGate

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ кіберзахист, інформаційні технології, хмарні технології, веб-технології
ДИСЦИПЛІНИ «Інформаційні технології в юридичній практиці», «Інформаційні технології в міжнародній економічній діяльності», «Web-дизайн і Web-програмування», «Основи кібербезпеки»
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат технічних наук, 05.13.07 – «автоматизація процесів керування», тема дисертації: «Автоматизоване управління технологічним процесом виробництва ПЕТ-тари з використанням алгоритмів моніторингу якості продукції», 2013 р.

магістр з комп’ютерно-інтегрованих процесів та виробництв за спеціальністю 8.092502 – «комп’ютерно інтегровані процеси та виробництва»; диплом з відзнакою, рекомендація до вступу в аспірантуру, 2008 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Київського національного торговельно-економічного, з 2020 р. до цього часу

доцент кафедри програмної інженерії та кібербезпеки Київського національного торговельно-економічного університету, 2019 – 2020 р.

доцент кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій систем управління Національного університету харчових технологій, 2019 – 2019 р.

доцент кафедри автоматизації та інтелектуальних систем керування Національного університету харчових технологій, 2017 – 2019 рр.

асистент кафедри автоматизації процесів управління Національного університету харчових технологій, 2011 – 2017 рр.

асистент кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій Національного університету харчових технологій, 2009 – 2011 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Researchgate

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Грамота за успішне завершення курсу Cisco® CCNA Cybersecurity Operations в складі програми Мережевої академії Cisco®

Цифровий бейдж за успішне вивчення курсу Introduction to Cybersecurity, що надає додатковий прохідний бал на всебічному випускному іспиті Cisco Networking Academy

Подяка Ректора КНТЕУ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Міжнародне підвищення кваліфікації:

• In the internayional skills development (the webinar) on the theme “THE CLOUD STORAGE SERVICE FOR THE ONLINE STUDYING ON THE EXAMPLE OF THE ZOOM PLATFORM”, 10-17th of August, 2020 (Lublin, Republic of Poland)
  • In the internayional skills development (the webinar) on the theme “ONLINE LEARNING AS A NON-TRADITIONAL FORM OF THE MODERN EDUCATION ON THE EXEMPLE OF THE MOODLE PLATFORM”, 9-16th of November, 2020 (Lublin, Republic of Poland)
  • In the internayional skills development (the webinar) on the theme “USING THE OPPORTUNITIES OF CLOUD SERVICES ON THE EXEMPLE OF GOOGLE MEET, GOOGLE CLASSROOM PLATFORM IN THE MODERN ONLINE EDUCATION”, 14-21th of Desember, 2020 (Lublin, Republic of Poland)

Підвищення кваліфікації. Cisco Networking Academy. Сертифікати:

• CCNA Cybersecurity Operations, 2020 р.
  • Cybersecurity Essentials, 2020 р.
  • Introduction to Cybersecurity, 2020 р.

Підвищення кваліфікації. Сертифікати:

• Hack the House – IT Security in a Changing World, 2020 р.
  • Кіберняні, 2020 р.
  • Академічна доброчесність – запорука успішного розвитку науки і держави, 2020 р.
  • Критичне мислення для освітян, 2020 р.
  • Можливості хмарних сервісів для організації дистанційного навчання" Початок та практика роботи у MICROSOFT TEAMS", 2020 р.;
  • Наукова комунікація в цифрову епоху, 2020 р.
  • Демонстрація, аналіз і оцінка наукового доробку науковця, 2020 р.

Участь у курсі навчальних вебінарів:

• Публікації в міжнародних виданнях, 2020 р.
  • Пошук інформації у Scopus, 2020 р.
  • Оновлений Journal Citation Reports, 2020 р.
  • Пошук і аналіз літератури у Web of Science Core Collection, 2020 р.
  • Бібліографічний менеджер Mendeley в роботі дослідника, 2020 р.
  • Демонстрація, аналіз і оцінка наукового доробку науковця, 2020 р.
  • Аналітичний інструмент InCites для установи та науковця, 2020 р.

Підвищення кваліфікації в проблемній лабораторії дистанційного навчання Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» на тему: «Технології розробки дистанційного курсу», 2019 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Адміністратор локальної академії Kyiv National University of Trade and Economics CISCO ACADEMY

Cisco Certified Academy Instructor (CCAI) з курсу CCNA Cybersecurity Operations та CyberOps Associate

ХОБІ подорожі, дизайн інтер’єрів