Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Жирова Тетяна Олександрівна

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ЖИРОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
e-mail: zhyrova@knute.edu.ua

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Посада: доцент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Наукові профілі у міжнародних наукометричних базах даних Scopus
Publons (ResearcherID)
ResearchGate
Сфера наукових інтересів програмування та тестування ПЗ, доповнена реальність, педагогіка вищої школи, Web accessibility, інформаційні технології в освіті
Дисципліни «Web-дизайн та Web-програмування», «Людинно-машинна взаємодія», «Технології безпеки Web ресурсів», «Технології WPF-застосувань»
Академічна кваліфікація
  • Кандидат педагогічних наук, 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти», тема дисертації: «Формування фахової компетентності майбутніх техніків обчислювальних центрів у процесі вивчення спеціальних дисциплін в коледжах зв’язку.
  • Спеціаліст – Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти, математика», кваліфікація «Вчитель математики та основ інформатики».
  • Магістр – Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського  спеціальність  «Педагогіка і методика середньої освіти, математика»; Кваліфікація «Магістр педагогічної освіти, викладач математики».
  • Спеціаліст – Вінницький національний технічний університет, спеціальність «Комп’ютерні системи та мережі»; кваліфікація –«Інженер-системотехнік».
Досвід роботи
  • Доцент кафедри інженерії програмного забепечення та кібербезпеки Київського національного торговельно-економічного університету/ Державного торговельно-економічного університету, з 17.05.2021 – до цього часу.
  • Старший викладач інжененрії програного забезпечення та кібербезпеки (програмної інженерії та кібербезпеки / кафедри програмної інженерії та інформаційних систем) Київського національного торговельно-економічного університету з 01.09.2017 по 17.05.2021 р.
  • Викладач спеціальних дисциплін циклової комісії прикладної математики, програмування та моделювання Державного закладу «Київський коледж зв’язку», з 01.09.2006 по 31.08.2017 р.
Наукове портфоліо Науковий профіль ЖИРОВА Т.О. (knute.edu.ua)
Підвищення кваліфікації
  • Участь у Workshops «Challenges and Realities of the IT Space: Software Engineering and Cyber Security» (2022 р., 30 год./1 кредит ECTS, Сертифікат)
  • Підвищення кваліфікації: Корпорація Linkos Group за напрямом: «Інформаційні технології в економіці: інноваційні рішення захисту даних підприємства» (2021 рік, 6 кредитів сертифікат №ІТЕ009 від 26.05.2021р.)
  • Міжнародне підвищення кваліфікації. Міжнародне стажування “Programming, Software Testing, Cloud Technologies in the Economics, Security of Information Systems in the Economics, IT Project Management and Artificial Intelligence” (180 годин) (12 April 2021-12 July 2021, Sofia, Bulgaria. Сертифікат)
  • Підвищення кваліфікації. Підвищення кваліфікації експерта Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Тренінг для керівників експертних груп обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС). (Реєстраційний № 0069/2021(164) від 20 квітня 2021 року. Сертифікат)
  • Стажування. Teachers Internship Program, EPAM Systems, January-February 2018, Kyiv, Ukraine. (116 год., Сертифікат)
Нагороди та відзнаки
  • Подяка Ректора КНТЕУ, 2020 р.
Хобі подорожі, інтелектуальні ігри

остання редакція 15.04.2024