Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Гнатченко Дмитро Дмитрович

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ГНАТЧЕНКО ДМИТРО ДМИТРОВИЧ

асистент, заступник декана факультету інформаційних технологій

e-mail: hnatchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Publons (ResearcherID)

ResearchGate

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ інформаційні системи, інформаційні технології, системи електронного документообігу, системи внутрішнього контролю та аудиту
ДИСЦИПЛІНИ

«Електронний документообіг», «Інформаційні технології у професійній діяльності», «Web-дизайн і Web-програм», «Об'єктно-орієнтоване програмування», «Інтернет-технології в бізнесі»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

магістр з інженерії програмного забезпечення (ОС «магістр»), Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, 2019 р.

магістр з обліку і аудиту (ОС «магістр»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2012 р.

ДОСВІД РОБОТИ

заступник декана факультету інформаційних технологій Київського національного торговельно-економічного університету, з 2020 р. до цього часу

асистент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Київського національного торговельно-економічного університету, з 2017 р. до цього часу

методист з академічної політики і нормативного забезпечення освітнього процесу навчального відділу Київського національного торговельно-економічного університету, 2015 – 2017 рр.

навчання в аспірантурі Київського національного торговельно-економічного університету, 2012 – 2015 рр.

заступник начальника економічного відділу ПрАТ «Київський завод електротранспорту», 2012 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка Ректора Київського національного торговельно-економічного університету, 2017 р.

Грамота Київського національного торговельно-економічного університету, 2018 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ТОВ «Майкрософт Україна» (м. Київ), сертифікат № ДО751814 успішно пройденого курсу підвищення кваліфікації, тема: «Використання хмарних сервісів Microsoft в освітньому процесі», 2018 р.

ТОВ «БіДжіЕс Консалтінг» (м. Київ), сертифікат № А-00224, тема: «1С:Підприємство», модуль «Технології програмування та конфігурація на платформі «1С:Підприємство 8», 2017 р.

Центр сертифікаційного навчання «ПРОКОМ» (м. Київ) сертифікати по різним модулях «1С: Підприємство, 2015 – 2017 рр.

ТОВ «Інтелект Сервіс» (м. Київ), сертифікат № ТЕУ/П 0045 на право викладання та придбання програми «M.E.Doc», тема: «Теоретично-практичний курс по роботі з комп’ютерною програмою M.E.Doc для права її викладати на навчальних курсах», 2015 р.

ХОБІ

риболовля, спорт, снорклінг, психологія, філософія, мистецтво

остання редакція 17.04.2024
Владислав Котов