Кафедра фінансів

ВАСИЛЕНКО АНТОНІНА ВАСИЛІВНА

кандидат економічних наук, доцент
доцент кафедри фінансів
гарант освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» початкового (короткого) рівня вищої освіти

e-mail: a.vasylenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ інвестиційна діяльність, фінансові технології, страхування, оподаткування
ДИСЦИПЛІНИ “Інвестування”, “Страхування”, “Інвестиційна стратегія страхових організацій”, “Управління міжнародними інвестиційними проектами”.
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Доцент кафедри фінансів, 2013 р.

Захист дисертації на здобуття наукового ступеню кандидата економічних наук у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит на тему «Державне регулювання інвестиційної діяльності страхових компаній», науковий керівник д.е.н., проф. Слюсаренко О.О., 2009 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2011 р. до цього часу.

старший викладач кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2008 – 2011 рр.

асистент кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2003 – 2008 рр.

за період 2001-2003 рр. послідовно обіймала посади економіста, головного бухгалтера та голови правління у компанії, що мала ліцензію на здійснення професійної діяльності з торгівлі цінними паперами.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Деснянської райдержадміністрації м. Київ (2016 р.).

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (2016 р.)

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Член вченої ради факультету фінансів та обліку.
  • Заступник завідувача кафедри фінансів з методичної роботи.
  • Член групи забезпечення освітньої програми «Фінансові технології в бізнесі» другого рівня вищої освіти (КНТЕУ).
ХОБІ Подорожі, фотографування.

остання редакція 06.03.2023