Кафедра готельно-ресторанного бізнесу

e-mail: k.sheienkova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА GoogleScholar
СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

фундаментальні та прикладні дослідження у сфері туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, зокрема, управління бізнес-процесами, інтернет-технології в управлінні підприємствами туристичного, готельного та ресторанного бізнесу

ДИСЦИПЛІНИ

«Управління бізнес-процесами», «Управління дистрибуцією послуг», «HR management of hotels and restaurants»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації: "Управління бізнес-процесами туристичних підприємств ", 2013 р.
  • менеджер-економіст «Менеджмент туристичного бізнесу» (ОС «магістр»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2009 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу  Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2015 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесуКиївського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2013– 2015 рр.
  • асистент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу  Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2009-2013 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІ

GoogleScholar