Кафедра дизайну, інжинірингу та землеустрою

Романенко Роман Петрович

дизайну, інжинірингу та землеустрою

РОМАНЕНКО РОМАН ПЕТРОВИЧ

кандидат технічних наук, доцент кафедри дизайну та інжинірингу

e-mail: R.Romanenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

WebofScience

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Розробка методів дослідження структурно-механічних та теплофізичних властивостей харчових продуктів

ДИСЦИПЛІНИ

"Електротехніка", "Технічні засоби митного контролю", "Системи автоматизованого проектування", "Безпека життя"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • З 2021 р. доцент кафедри дизайну та інжинірингу КНТЕУ.
  • Доцент кафедри інженерно-технічних дисциплін Київського національного торговельно-економічного університету, 2013 р.
  • Кандидат технічних наук. 05.18.16 «Технологія продуктів харчування», "Технологія пісочного тіста та печива ", 2008 р.
  • Інженер-технолог (ОС «бакалавр») із спеціальності «Технологія харчування», Київський національний торговельно-економічний університет, 2003 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • Доцент кафедри інженерно-технічних дисциплін Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2012 до цього часу.
  • Старший викладач кафедри інженерно-технічних дисциплін Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2010 – 2012 рр.
  • Асистент кафедри інженерно-технічних дисциплін Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2005 – 2010 рр.
  • Викладач приватного вищого навчального закладу «Київський бізнес-коледж» 2003 - 2005 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Отримував стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених, 2014 -2016 роки.
  • Грамота Деснянської обласної міської ради за реформування вищої освіти, 2011 рік.
  • Подяка Київського міського голови за «Вагомий особистий внесок у соціально-економічний, культурно-освітній та науково-технічний розвиток України та її столиці міста Києва, значні здобутки у професійній та громадській діяльності». 2020 р.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Центральне митне управління лабораторних досліджень та експертної роботи, 2007 р.
  • Інститут післядипломного навчання Національного авіаційного університету. М. Київ. Підвищення кваліфікації викладача БЖД та ЦЗ «Сучасний рейтинг негативних чинників та зміст освіти з Безпеки життєдіяльності»,2012р.
  • Конструкторське бюро ТОВ «Технологічне бюро ВТ Яцин» м. Київ, 2017р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Член ради факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу КНТЕУ;
  • Телевізійний експерт з якості обладнання та побутової техніки на телеканалах «ТРК Київ», «Інтер»;
  • Відповідальний за наукову роботу кафедри інженерно-технічних дисциплін КНТЕУ;
  • Член групи забезпечення спеціальності «Технологія та організація ресторанного бізнесу» освітнього ступеню «Молодший бакалавр»;
  • Член правління ОСББ «Лісова пісня».
ХОБІ

туризм, сучасні системи освітлення, наукова фантастика

остання редакція 07.09.2021