Кафедра дизайну та інжинірингу

дизайну та інжинірингу

ФОРОСТЯНА НІНЕЛЬ ПЕТРІВНА

кандидат педагогічних наук, доцент
доцент кафедри дизайну та інжинірингу

e-mail: n.forostyana@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

GoogleScholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

фізика, теплофізика, електротехніка, методика викладання фізики

ДИСЦИПЛІНИ

фізика, фізичні методи досліджень, процеси і апарати

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • Доцент кафедри дизайну та інжинірингу з 2021 р.
  • Доцент кафедри інженерно-технічних дисциплін з 2010 р.
  • Кандидат педагогічних наук 13.00.02. «Теорія та методика навчання фізики»: «Історичні аспекти вивчення молекулярної фізики в загальноосвітніх школах України», 2002 р.
  • Вчитель фізики та астрономії, 1994 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • Доцент кафедри інженерно-технічних дисциплін , з 2010р. і по цей час
  • Старший викладач кафедри інженерно-технічних дисциплін з 2007 – 2010рр.
  • Асистент кафедри фізики Національного університету харчових технологій з 2002 – 2007рр.
  • Вчитель фізики в середній  загальноосвітній школі №31 м. Києва з 1994 – 2002рр.
  • Студентка Київського національного педагогічного університету, фізико-математичний факультет, з 1989 – 1994рр.
  • Вчитель математики і фізики, восьмирічна школа с.Жовнино Черкаської обл., Чорнобаївського р-ну, з 1987 – 1989рр.
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Подяка Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність, 2020р.
  • Почесна грамота Деснянської районної у м.Києві державної адміністрації за вагомий внесок у роботі із студентами,  2016р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2013р.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Сертифікат про закінчення онлайн-курсу Фізика. Частина І. Механіка «Фізика в експериментах» Національного дослідницького університету «МІФІ» від 5травня 2020р.
  • Сертифікат про закінчення онлайн-курсу Фізика. Частина ІІ Електрика і магнетизм «Фізика в експериментах.» Національного дослідницького університету «МІФІ» від 16 червня 2020р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Науковий керівник МАН робіт з фізики  ліцею «Наукова зміна»  м. Київ, з 2010р. і по цей час.
  • Профорієнтатор у спеціалізованій середній школі №189 з  поглибленого вивчення англійської і німецьких мов.
  • Куратор 1 курсу 15 групи ФРГТБ.
  • Відповідальна за наукову студентську роботу на кафедрі інженерно-технічних дисциплін.
ХОБІ

Подорожі, образотворчемистецтво, класична музика