Кафедра банківської справи

АВАНЕСОВА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

банківської справи

АВАНЕСОВА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

доктор філософії\кандидат економічних наук, доцент
доцент кафедри банківської справи

e-mail: i.avanesova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

фінансові послуги, захист прав споживачів фінансових послуг, ринок фінансових послуг.

ДИСЦИПЛІНИ

“Фінансові послуги”, “Захист прав споживачів фінансових послуг”, “Ринок фінансових послуг”, “Financial Services Market”, “Міжнародні кредитно розрахункові та валютні операції”, “International Credit Settlement and Currency Transactions”, “Науковий семінар “Регулювання ринку фінансових послуг”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри банківської справи, 2008 р.

кандидат економічних наук, 08.04.01 - фінанси, грошовий обіг і кредит, тема дисертації: " Регулювання кредитної діяльності банку в умовах становлення ринкових відносин ", 2006 р.

економіст (ОС «спеціаліст»), Національна академія управління, 1995 р.

економіст (ОС «спеціаліст»), Київський автомобільно-дорожній інститут, 1986 р.

ДОСВІД РОБОТИ

гарант бакалаврської освітньої програми «Фінансове посередництво», 2009 – 2019 рр.

заступник завідувача кафедри банківської справи, 2007 – 2009 рр.

доцент кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2006 до цього часу

керівник наукової діяльності студентів кафедри банківської справи (наукові студентські конференції, конкурси, олімпіади), 2002-2006 рр.

старший викладач кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1996-2006 рр.

бізнес-структури, посади: бухгалтер, регіональний директор, фінансовий менеджер та фінансовий директор, 1991 – 1996 рр.

державні установи за фахом, 1980-1991 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за особистий внесок у розвиток науки, 2016 р

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за вагомий внесок у підготовку фахівців, розробку і впровадження і навчальний процеч інноваційних форм і методів навчання та з нагоди Дня факультету фінансів та банківської справи, 2016 р

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за плідні роботу у підготовці висококваліфікованих кадрів та з нагоди Дня факультету фінансів та банківської справи, 2013 р

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за багаторічну плідну працю, вагомий внесок в освітянську справу та з нагоди ювілею, 2012 р

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за вагомий внесок у розвиток освіти і науки та з нагоди Дня працівника освіти, 2006 р

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Вища школа педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету, 1996-1997 рр.

університети Великобританії (Бірмінгем та Лафборо, 1998 р.

Асоціація українських банків, 2005 р.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, 2005 р.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, 2005, 2011, 2016 рр.

ХОБІ

подорожі, література, мистецтво.