Кафедра банківської справи

e-mail: l.nederya@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

оціночні, облікові та аудиторські аспекти діяльності банків та фінансових установ

ДИСЦИПЛІНИ

«Бухгалтерський облік у фінансових установах», «Контроль та аудит у банку», «Аудит діяльності фінансових установ»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри банківської справи, 2002 р.

кандидат економічних наук, 08.06.04 «Облік, аналіз та контроль господарської діяльності», тема дисертації: " Аналіз витрат на управління промисловим виробництвом» , 1983 р.

сертифікований аудитор, 1998 р.

економіст , Київський інститут народного господарства ім. Д.С.Коротченка  (КНЕУ), 1975 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 1999 р. .до цього часу.

доцент Вищої школи економіки та ділового адміністрування банку «АЖІО», 1994 - 1999 рр.

старший викладач кафедри обліку, контролю та аналізу в кредитних та бюджетних організаціях  Київського інституту народного господарства ім. Д.С. Коротченка, 1988 – 1994 рр.

асистент кафедри бухгалтерського обліку Київського інститут народного господарства ім. Д.С.Коротченка  (КНЕУ),  1982 – 1988 рр.

молодший науковий співробітник, Український науково-дослідний інститут торгівлі та громадського харчування, 1975-1980 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Навчальний семінар для викладачів Національного банку України «Сучасні підходи до банківського регулювання та нагляду в Україні», 2018 р.

Стажування у:

• а) Національній асоціації кредитних спілок України , 2017 р.
  • б) Національній комісії що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Товариству з обмеженою відповідальністю «ВіЕйБі Лізинг», 2012 р

Навчально-методичний семінар «Студентоцентризм: приклади ефективної мотивації», 2016 р.

Навчально-методичний семінар «Тренінг, як метод навчання та розвитку», 2015 р.

Семінар Аудиторської палати України на тему «Фінансовий аналіз у аудиторській практиці»

Навчальний курс підготовки до складання екзамену на сертифікат аудиту А

Семінари USIAD за проектом «Реформа Бухгалтерського обліку у приватному секторі України»: разом із Федерацією професійних бухгалтерів та аудиторів України, Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку «Програма переходу підприємств на нову систему бухгалтерського обліку» та разом із Київським національним економічним університетом програма «Міжнародні стандарти аудиту»

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ