Кафедра менеджменту

менеджменту

МИКИТЕНКО НЕЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА

кандидат економічних наук, доцент
гарант освітньо-професійної програми бакалаврського рівня вищої освіти
«Торговельний менеджмент»

e-mail: n.mykytenko@knute.edu.ua; nvm17@ukr.net

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Scopus enlightened ORCID enlightened Google Академіяenlightened  ResearchGateenlightened Academia.ua enlightened

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ категорійний менеджмент на підприємствах торгівлі, операційний менеджмент у невиробничій діяльності, теорія організації
ДИСЦИПЛІНИ «Категорійний менеджмент», «Операційний менеджмент», проводить заняття у департаменті персоналу в ННЦ бізнес-симуляції ДТЕУ
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри менеджменту, 2007 р.
  • кандидат економічних наук, 08.06.02 «Підприємництво, менеджмент та маркетинг», тема дисертації: "Вдосконалення операційного менеджменту на підприємствах роздрібної торгівлі", 2002 р.
  • менеджмент у невиробничій сфері (ОС «спеціаліст»), Київський державний торговельно-економічний університет, 1998 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • з 01.02.2022 р.  доцент кафедри менеджменту Державного торговельно-економічного університету МОН України;
  • 2005 – 2021 р. – доцент кафедри менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету МОН України;
  • 2003 – 2005 рр. - старший викладач кафедри менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету МОН України;
  • 2000 – 2003 рр. - асистент кафедри менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету МОН України
ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ

/file/MzExMg==/8ea2fb599ec97a165250170db1f28e39.pdf

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Лист подяки за активну участь у науковій, громадській і навчальній роботі та з нагоди Дня факультету економіки, менеджменту та психології, Київський національний торговельно-економічний університет, 2017 р.
  • Лист подяки за вагомий внесок у підготовку фахівців, розбудову і впровадження в навчальний процес інноваційних форм і методів навчання та з нагоди Дня факультету економіки, менеджменту та психології, Київський національний торговельно-економічний університет, 2016 р.
  • Диплом за високий рівень у керуванні студентською науковою роботою та у підготовці студентки Ільїної А. – призера ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент», Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, 2016 р.
  • Почесна грамота за вагомий внесок у виховну роботу зі студентами та з нагоди Дня факультету економіки, менеджменту та права, Деснянська районна у м. Києві державна адміністрація, 2010 р.
  • Диплом за керівництво магістерською роботою студентки Ювченко П., яка посіла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт за напрямом «Менеджмент», Харківський національний університет ім. В. Каразіна, 2008 р.
  • Почесна грамота за багаторічну плідну роботу у підготовці висококваліфікованих кадрів та з нагоди святкування Дня факультету економіки, менеджменту та права Київський національний торговельно-економічний університет, 2007 р.
  • Диплом переможця 1 Всеукраїнського конкурсу ситуаційних вправ, Консорціум із вдосконалення бізнес-освіти в Україні, Центр інновацій та розвитку, 1999 р.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Стажування, ТОВ «Епіцентр К», 2024 р.
  • Стажування, ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет», 2018 р.
  • Вища школа педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету, 2018 р.
  • Дистанційне навчання за програмою «Менеджмент з кадрів та заробітної плати», Європейська Школа Кореспондентської Освіти, 2014-2015 рр.
  • Курс навчально-методичних лекцій та тренінгів в рамках проекту «Система управління якістю за ДСТУ ISO 9001-2001», 2009 р.
  • Вища школа педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету, 2003 р.
ХОБІ кулінарія, читання, спів, квіти, городництво

остання редакція 03.03.2024