Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Анюхін Валерій Валерійович

фізичної культури, спорту та реабілітації

Google Scholar

АНЮХІН ВАЛЕРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

Старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації

Майстер спорту України з тенісу

e-mail: v.aniukhin@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

фізична культура і спорт

ДИСЦИПЛІНИ

«Фізичне виховання. Теніс»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• викладач фізичного виховання (ОС «спеціаліст»), Національний університет фізичного виховання і спорту України , 2007р.
  • магістр з фізичної реабілітації за спеціальністю «Фізична реабілітація», Національний університет фізичного виховання і спорту України, 2008р.

ДОСВІД РОБОТИ

• старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації Державного торговельно-економічного університету, з 2020 р.до цього часу.
  • Тренер-викладач з тенісу Міжнародної тенісної академії, 2015-2016 рр.
  • тренер-викладач з тенісу Дитячо-юнацької спортивної школи №23 м. Києва, 2006 р. до цього часу.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

• Бистра І.І., Клименко А.В., Анюхін В.В. Дистанційне навчання студентів кафедри фізичної культури в секції “Великий теніс”, матеріали міжнародної науково-практичної конференції, м.Київ, 2-3 жовтня 2020р.—К.: Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського, 2020.-96.(14). ISBN-978-966-247-2

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Неодноразовий призер і чемпіон кубка та чемпіонату України, а також міжнароних змагань з тенісу.
  • Майстер спорту України з тенісу
  • Почесна грамота за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, вихованння підростаючого покоління, пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту, 2012р.
  • Подяка Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, пропаганду здоровому способу життя в Деснянському районі 2014р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут післядипломної педагогічної освіти, 2017р.
  • Національний університет фізичного виховання і спорту України, 2013р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Тренер з тенісу