Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Гайдай Світлана Іванівна

фізичної культури, спорту та реабілітації

ГАЙДАЙ СВІТЛАНА ІВАНІВНА

Старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації

e-mail: s.haydai@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

GoogleScholar
ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Проблеми формування засад здорового способу життя та стану здоров’я студентської молоді

ДИСЦИПЛІНИ

«Фізичне виховання. Фітнес»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • Старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації  Державного торговельно-економічного університету
ДОСВІД РОБОТИ

Старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації  Державного торговельно-економічного університету, з 2005 р. до цього часу

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

1. Короп М.Ю., Гамов В.Г., Черепов О.В., Гайдай С. І., Дембіцька О.О.Результати оцінювання рівня фізичної підготовленості студентів-волейболістів Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ). Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах : зб. наук. пр. / [редкол.: Т. І. Сущенко (голов. ред.) та ін.]. –Запоріжжя : КПУ, 2018. – Вип. 53 (106). – С. 373-379.

2. Гамов В.Г., Гайдай С.І., Ковальова А.О., Приходько В.М. Ефективність застосування тестування студентів у закладі вищої освіти. Актуальныенаучныеисследования в современноммире // Журнал – Переяслав-Хмельницкий, 2018. – Вып. 4(36), ч. 6 – С. 31-34.

3. Корольова О.А., Гайдай С.І.Фізична підготовленість студентів першокурсників / Наука і вища освіта : тези доповідей XXVII Міжнар. наук. конф. студентів і молодих учених, м. Запоріжжя, 14 листопада 2018 р. / Класичний приватний університет. – Запоріжжя : КПУ, 2018. – С. 419.

4. Самоленко Т.В., Ковальова А.О., Янченко І.М.,Головіна С.С., Гайдай С.І., Чайченко Н.Л. Особливості підготовки студентів-легкоатлетів в умовах навчання у закладі вищої освіти. / Медико- біологічні проблеми фізичного виховання різних груп населення, ерготерапії, інклюзивної та спеціальної освіти : матеріали ІV наук.-практ. конф. (м. Луцьк, 13 лютого 2019 р.) / ред. В. В. Чижик. – Луцьк: ЛІРоЛ 2019. – С. 103-105.

5. Швець А.О., Гайдай С.І. Особливості використання новітніх фітнес-трекерів для самоконтролю за станом здоров’я. / Наука і вища освіта : тези доповідей XXVIII Міжнар. наук. конф. студентів і молодих учених, м. Запоріжжя, 14 листопада 2019 р. / Класичний приватний університет. – Запоріжжя : КПУ, 2019. – С. 432.

6. Чорнокозинська Я.П., Гайдай С.І. Оздоровчий фітнес. Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії і перспективи [Електронне видання] : тези доповідей VІ Всеукр. студ. наук. конф. (Київ, 25 березня 2020 р.) / відп. ред. А. А. Мазаракі. – Київ : Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2020. – С. 314-315.

7. Короп М. Ю., Гайдай С. І., Дембіцька О. О., Хапсаліс Г. Л. Самоконтроль студентів за станом свого організму та рекреація в процесі занять фізичними вправами. Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Серія No 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт): зб. наукових праць / За ред. О. В. Тимошенка. – Київ : Видавництво НПУ імені М.П. Драгоманова, 2021. – Випуск 4 (134) 21. – С. 76-80.

8. Дембіцька О.О., Гайдай С.І., Хапсаліс Г.Л., Чайченко Н.Л. Застосування інноваційних технологій у процесі фізичного виховання студентської молоді. Науковий часопис національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 5. Педагогічні науки: реалії та перспективи. Збірник наукових праць / М-во освіти і науки України, Нац. пед. ун-т імені М.П. Драгоманова– Випуск 85– Київ: Видавничий дім «Гельветика», 2022. С.79-83.

9. Дембіцька О. О., Гайдай С. І., Чайченко Н. Л., Хапсаліс Г. Л. Перспективи розвитку фітнес-індустрії в україні. Rehabilitation & Recreation : науковий  журнал.  –  Рівне  :  Видавничий  дім  «Гельветика», 2023.– No 15. – С. 160-166.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Центр фізичного здоров’я населення, м. Києва «Спорт для всіх» Деснянського р-ну, 03.09–29.09.2012 р.
  • Центр фізичного здоров’я населення, м. Києва «Спорт для всіх» Деснянського р-ну, 01.03-02.04.1918 р.
  • 20 th  Nike Training  Club Convention, Kyiv, 16-17 March,2019.
  • 2023 р., Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Деснянського району м. Києва
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Заступник декана зі спортивно-масової роботи факультету торгівлі та маркетингу

ХОБІ