Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Ковальова Анастасія Олександрівна

фізичної культури, спорту та реабілітації

КОВАЛЬОВА АНАСТАСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

старший викладач кафедри фізичної культури

e-mail: a.kovalova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Researcher ID...

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

фізична культура і спорт вищих досягнень

ДИСЦИПЛІНИ

«Фізичне виховання. Загальна фізична підготовка»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • інструктор – методист з фізичної культури і спорту (кваліфікація - молодший спеціаліст з відзнакою, спеціалізація – «Фізичне виховання» ), Республіканське вище училище фізичної культури , 2012р.
  • тренер з легкої атлетики, викладач фізичного виховання (кваліфікація - бакалавр спорту, спеціалізація - «Спорт»), Національний університет фізичного виховання і спорту України, 2014р.
  • вчитель фізичної культури , фахівець з фізичної реабілітації та фітнесу (кваліфікація – «спеціаліст», спеціалізація - «фізична реабілітація»), Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, 2015р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • старший викладач кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету  МОН  України, з 2017 р.до цього часу.
  • вчитель з легкої атлетики, Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного, 2015 – 2017 рр.
  • тренер – інструктор, Департамент освіти і науки , молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради ( Київської міської державної адміністрації ), 2013 – 2014 рр.
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за сумлінну і плідну працю та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня, 2018 р.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Фітнес-конвенція Nike Training Club Convention, м. Київ, 2019 р.
  • Центральна школа вищої спортивної майстерності «Колос», м. Київ, 2018 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Тренер з легкої атлетики