Кафедра банківської справи

e-mail: k.cherkashyna@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

фінансовий менеджмент у банку, фінансовий моніторинг, фінансові кризи, монетарна політика центрального банку.

ДИСЦИПЛІНИ

“Фінансовий менеджмент”, “Фінансовий моніторинг”, “Монетарна політика центрального банку”.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри банківської справи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2014 р.

кандидат економічних наук, 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит», тема дисертації: "Методичні засади забезпечення рівня капіталізації банків", 2008 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2020 р. до цього часу.

доцент кафедри банківської справи та фінансового моніторингу Національного університету державної фіскальної служби України, 2017-2020 рр.

доцент кафедри банківської справи та кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка МОН України, 2011 – 2017 рр.

асистент, старший викладач кафедри банківської справи ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України», 2005-2011 рр.

кредитний експерт ЗАТ «Мікрофінансовий банк», 2003 рік.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освітянської діяльності, активну участь у організації та проведенні Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа», 2017 р.

Грамота Міністерства освіти та науки України, як науковому керівнику переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2009/2010 н.р. з напряму «Банківська справа».

Подяка від ректора Університету банківської справи Національного банку України за  участь у роботі журі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит» / спеціальності «Банківська справа» 2013-2014 навчального року.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Навчання за курсом «Тенденції та новації регулювання фінансового сектору в Україні», Національний банк України, 2020 р.

Стажування у державному банку «Ощадбанк» 2018 р.

Навчання з курсу «Реформи у нагляді та запровадження макропруденційного регулювання в банківському секторі України», Національний банк України, 2017 р.

Навчання за програмою «Практичні аспекти формування та реалізації монетарної політики Національного банку України», Національний банк України, 2016 р.

Стажування у ПАТ «Унікомбанк» 2012 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член редколегії наукового журналу: «Формування ринкових відносин в Україні»., з 2018 р. до цього часу.

ХОБІ

подорожі, музика, спорт.