Кафедра фізичної культури та спорту

М’ясоєденков Костянтин Олегович

фізичної культури та спорту

М’ЯСОЄДЕНКОВ КОСТЯНТИН ОЛЕГОВИЧ

Старший викладач кафедри фізичної культури та спорту

e-mail: k.miasoedenkov@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Researcher

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

формування здорового способу життя студентської молоді, сучасні технології у фізичній  культурі та спорті, організація спортивних змагань та фестивалів

ДИСЦИПЛІНИ

«Фізичне виховання. Настільний теніс»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • Викладач з фізичного виховання та спорту. Київський державний інститут фізичної культури,  1987 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • Старший викладач кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету, 1993 р. – 2003, 2014  – до цього часу
  • Завідувач кафедри фізичної культури КНТЕУ 2003 – 2014 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
  • Фізичне виховання. Навчальний посібник. Оборонно-спортивний оздоровчій табір. м. Миколаїв,  2008 р.
  • Фізичне виховання. Навчальний посібник. Рухливі ігри. КНТЕУ, К.:2015 р;
  • Фізичне виховання. Навчальний посібник. Фітнес. КНТЕУ, К. : 2016 р.
  • Фізичне виховання. Навчально-методичний посібник. Футбол. КНТЕУ, К. : 2010р.
  • Дембіцька О.О., Короп М.Ю.,М’ясоєденков К.О.,Чайченко Н.Л., Єльцов Д.С.Фізичне виховання. Програма. К.:Київ.нац. торг-екон. ун-т. 2015.
  • Фізичне виховання. Атлетизм: навч. посіб./ В.Г. Гамов, К.О. М'ясоєденков, А.А. Пивоваров, О.О. Дембіцька, В.М. Бражник, О.П. Костюкович - Київ: Держ. торг.-екон. ун-т, 2022. - 176 с.
  • Програма творчого конкурсу для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі ПЗСО, галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка», за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» освітня програма «Спортивний менеджмент» / Гамов В.Г., Дембіцька О.О., М'ясоєденков К.О. – К. : ДТЕУ, 2022. – 7 с.
  • Програма творчого конкурсу для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі ПЗСО та НРК5 галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка», за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» освітня програма «Спортивний менеджмент» / Гамов В.Г., Дембіцька О.О., М'ясоєденков К.О. – К. : ДТЕУ, 2023. – 8 с.
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Майстер спорту СРСР
  • Майстер спорту України
  • Суддя національної категорії
  • Подяка Міністра освіти і науки України  С.М. Квіта (2014 р.)
  • Почесна грамота від Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (2009 р.).
  • Шість Почесних грамот від Київського національного торговельно-економічного університету (2002 – 2021 рр.)
  • Грамоти від Київського національного торговельно-економічного університету (2000 р., 2005р, 2009р., 2010 р.).
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Стажування, 03.05 - 31.05.2017 р. ДЮСШ М. Бровари
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Тренер-викладач збірної КНТЕУ з настільного тенісу 1995 р. до цього часу.
  • Відповідальний за проведення змагань з настільного тенісу в рамках Спартакіади КНТЕУ.
  • Відповідальний за проведення змагань з настільного тенісу в рамках Спартакіади КНТЕУ серед викладачів.
  • Головний секретар «Ігор Співдружності» на призи ректора А. А. Мазаракі.
ХОБІ

спорт, подорожі, книги