Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Куксова Анастасія Сергіївна

фізичної культури, спорту та реабілітації

КУКСОВА АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА

старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації

e-mail: a.kuksova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID...
Researcher ID...

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

тренерська діяльність, психологія спорту, теорія спорту , підготовка спортсменів до змагальної діяльності

ДИСЦИПЛІНИ

фізичне виховання

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

- Вчитель фізичної культури ( кваліфікація бакалавра за напрямом підготовки -« Фізичне виховання» ), Харківський національний університет імені Г.С. Сковороди, 2011р.

- Вчитель фізичної культури ( повна вища освіта за спеціальністю « Фізичне виховання»), Харківський національний університет імені Г.С. Сковороди, 2012р.

- Масажист ( класичний масаж), технолог банної справи, Харківська державна академія фізичної культури, 2013 р.

ДОСВІД РОБОТИ
  • Державна зооветеринарна академія, 2013-2017 р.р.
  • старший викладач на кафедрі фізичної культури
  • Викладач кафедри фізичного виховання,
  • тренер з волейболу, 2018р по ц.ч..
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

- диплом за ІІІ місце в чемпіонаті України серед команд Вищої ліги. 2010 р.

- диплом  за І місце в чемпіонаті України серед студентських команд Вищих навчальних закладів. 2009р.

- подяка за ІІІ місце в чемпіонаті України серед аматорських команд. 2016р.

- подяка за вагомий внесок в розвиток, підтримку спорту в районі та в Харківській області  з нагоди Дня фізичної культури та спорту, 2017р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Техніка безпеки при проведенні занять та заходів з фіз. виховання. Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва ( інститут підвищення кваліфікації). 19.06-21.07. 2017 р.
  • Всеукраїнський науково-практичний семінар для тренерів з волейболу. Федерація волейболу України, м. Ірпінь 14-15.12.2019р.
  • Науково-освітній вебінар Національного олімпійського комітету України. Онлайн конференція «Рухові якості та фізична підготовка в системі багаторічного вдосконалення спортсменів». Квітень 2020 р.
  • Науково-освітній вебінар Національного олімпійського комітету України. Онлайн    конференція «Дієтологічний, фармакологічний та психологічний супровід підготовки спортсменів».Травень 2020 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Тренер збірної команди КНТЕУ з волейболу серед чоловіків

ХОБІ

подорожі, спорт