Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Диктант з нагоди Міжнародного дня рідної мови

сучасних європейських мов

З нагоди Міжнародного дня рідної мови 19 лютого 2021 року кафедрою сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету організовано та проведено диктант з української мови. Онлайн-захід відбувся на платформі ZOOM та об'єднав 145 учасників, серед яких викладачі, студенти і співробітники університету.

З вітальним словом до учасників звернулася перша проректорка з науково-педагогічної роботи Притульська Н. В. і підкреслила, що саме через мову ми виражаємо свої почуття, пізнаємо світ, здобуваємо нові знання і передаємо їх майбутнім поколінням. Крім того, саме мова об’єднує всіх українців, робить громадянином кожного з нас, а усіх разом – народом.

Звернувшись до учасників різними мовами, усіх присутніх зі святом привітав завідувач кафедри сучасних європейських мов Януш О. Б. і побажав успіхів у написанні диктанту.

Щиро дякуємо всім учасникам!

остання редакція 21.02.2021