Кафедра фізичної культури та спорту

ДИСЦИПЛІНИ

«Фізичне виховання. Бадмінтон»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • викладач фізичного виховання (ОС «спеціаліст»), Київський державний інститут фізичної культури, 1992р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2004 р.до цього часу.
  • старший викладач кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету, 2001р.-2004р.
  • старший науковий співробітник технопарку «Перспектива» НТУУ «КПІ», 2000р.-2001р.
  • викладач кафедри фізичного виховання і здоров’яНПУ ім. Драгоманова,1992р. – 2000р.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Подяка Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації за сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення ювілею, 2020р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею, 2020 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за високі досягнення, значний особистий внесок у науково-педагогічну діяльністьта з нагоди Дня працівників освіти, 2015 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня, 2013 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за досягнення у науково-педагогічній роботі, найвищий результат в університетському рейтингу «Викладач очима студентів», 2011р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за активну участь в проведенні спортивно-масової роботи та з нагоди свята «Дня фізкультурника», 2002 р.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Федерація бадмінтону м. Києва, 2017р.
  • Центр фізичного здоров’я населення Деснянського району, 2012р.
  • НПУ ім. Драгоманова, факультет фізичного виховання спорту і здоров’я, 2007р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Суддя національної категорії з бадмінтону
  • Тренер з бадмінтону
ХОБІ