Кафедра статистики та економетрії

Іванченко Ніна Олексіївна

статистики та економетрії

ІВАНЧЕНКО НІНА ОЛЕКСІЇВНА

кандидат економічних наук, доцент кафедри статистики та економетрії

e-mail: n.ivanchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ статистика підприємств, соціально-економічна статистика

ДИСЦИПЛІНИ «Статистика», «Державна статистика»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри економіки, організації  промисловості та будівництва, 1989 р.

кандидат економічних наук за спеціальністю 08.00.05 – Економіка, організація управління і планування народного господарства (будівництво), 1984 р.

інженер-економіст (спеціальність: економіка і організація будівництва), Туркменський політехнічний інститут МНО ТРСР 1972 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри статистики та економетрії Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2013 р. до цього часу

доцент Міжрегіонального центру з перепідготовці військовослужбовців, звільнених у запас МОН України, 1998-2012 р.

доцент кафедри кафедрі економіки, організації промисловості і будівництва Туркменського політехнічного інституту МНО ТРСР 1987-1997 р.

старший викладач кафедри економіки, організації промисловості і будівництва Туркменського політехнічного інституту МНО ТРСР 1984-1987 р.

викладач кафедри економіки, організації промисловості і будівництва Туркменського політехнічного інституту МНО ТРСР 1972-1984 р.

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
Публікації
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка від Деснянській районної в м. Києві адміністрації за сумлінну працю та з нагоди ювілею,
2018 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю та з нагоди ювілею, 2018 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА), 2015 р.

ХОБІ вишивання

23.02.2021