Кафедра ресторанних і крафтових технологій

Васильєва Олена Олександрівна

ресторанних і крафтових технологій

ВАСИЛЬЄВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

канд. техн. наук, доцент, доцент
кафедри технології і організації ресторанного господарства

e-mail: o.vasyleva@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

GoogleScholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

інноваційні харчові технології,  технології харчової продукції підвищеної поживної цінності

ДИСЦИПЛІНИ

«Ресторанна справа», «Інноваційні харчові технології», «Інжиніринг харчових технологій»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри технології і організації ресторанного господарства Київського національного торговельно-економічного університету, 2015 р.
  •  доцент кафедри організації та управління якістю ДонНУЕТ ім. Михайло Туган-Барановського, 2007 р.
  • кандидат технічних наук, 05.18.16  - «Технологія харчової продукції», тема дисертації: «Технологія напівфабрикату з топінамбуру для солодких страв», 2006р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • заступник декана факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2015 р. до цього часу.
  • доцент кафедри технології і організації ресторанного господарства Київського національного торговельно-економічного університету з 2014 р. до цього часу.
  • доцент кафедри  організації та управління якістю ДонНУЕТ ім. Михайло Туган- Барановського, 2007 – 2014 рр.
  • асистент кафедри технології ресторанного господарства  ДонНУЕТ ім. Михайло Туган Барановського, 2002 – 2006 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Опубліковано 130 наукових і науково-методичних праць, зокрема, 97 наукових, 40 навчально-методичних, отримано 2 патентів України.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Почесна  грамота  Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнути успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2020 р.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Німецько-український тренінговий  центр гостинності: тренінг «Психологія поведінки і спілкування з гостем, невербальна комунікація», «Особливості європейського сервісу у ресторанному господарстві», 2013 р.

Стажування:

• Готельно-ресторанний комплекс «Петровський Бровар», м. Київ, 2015 р.
  • International Culinary Arts Center “Exclusive Flowers in Sugarcraft and Airbrush Technics”, 2016 р.
  • International Culinary Arts Center «Caramel. The art of the pulled sugar», 2017
  • Judge Certificate International Food Festival «Best Cook Kemalpasa Epad», 2018
  • Крафтова сироварня «Добра ферма», м. Київ, 2020 р.

Міжнародне стажування: «Strategic Partnership of with EU Partnership in sphere of Education and Science», University of Presov, Presov, Slovak republik, 2019 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Заступник декана з науково-методичної роботи факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу з 2015 р. до цього часу.
  • Внутрішній аудитор системи управління якістю за ДСТУ ISO  9001, з 2017 до цього часу.
ХОБІ

подорожі, психологія спілкування, активний відпочинок

23.02.2021
остання редакція 13.04.2023