Викладач КНТЕУ – спікер міжнародного онлайн-форуму «Антикризові заходи та розвиток туризму в умовах пандемії: Україна, Молдова, Білорусь»

Криза COVID-19 суттєво вплинула на різні галузі господарства країн світу. Науковці активно долучаються до пошуку ідей щодо реагування на виклики, спричинені кризовими наслідками пандемії.

25 лютого 2021 р. за підтримки EDGE USAID Асоціація індустрії гостинності України у партнерстві разом з Асоціацією внутрішнього і в'їзного туризму Молдови (ANTRIM) організувала онлайн-форум «Антикризові заходи та розвиток туризму в умовах пандемії: Україна, Молдова, Білорусь».

Андрій Олійник, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри міжнародного менеджменту факультету міжнародної торгівлі та права,  член правління ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», став спікером форуму і поділився з учасниками досвідом роботи найбільшого санаторно-курортного об’єднання України та визначив ефективні антикризові заходи в умовах пандемії.

Участь у форумі взяли більше 5000 учасників, які представляли туристичну галузь України, Молдови та Білорусі: готельєри, туристичні асоціації, туроператори, спеціалізовані ЗМІ, регіональна влада, працівники індустрії гостинності.

остання редакція 20.07.2021