Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Онлайн-дискусія для студентів за участю Міжнародного освітньо-методичного центру - Dinternal Education

сучасних європейських мов

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету - майбутні фахівці в галузі економіки та бізнесу, які працюватимуть в компаніях-лідерах світового рівня. Саме тому інтернет-майданчик для спілкування англійською з носієм мови Крісом Кірбі (кваліфікація DELTA), методистом Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, та Наталею Вікторівною Шумейко (Candidate of Pedagogical Sciences) об’єднав понад 90 учасників, натхненних спільним прагненням вдосконалити свої знання з англійської мови.

Онлайн-дискусію «Achieving Perfection» проведено 25 лютого 2021 року на платформі ZOOM. На зустрічі були присутні студенти університету, викладачі кафедри сучасних європейських мов та співробітники Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education. Під час заходу виступили студенти: Ярослав Пустовіт (ФІТ 1-1), Анастасія Туровська (ФІТ 1-1), Дар’я Степанова (ФІТ 1-1), Діана Паєвська (ФІТ 1-5), Даниїл Питулько (ФІТ 1-5), Богдан Подоляк (ФІТ 1-5), Денис Даниленко (ФІТ 1-9). Всі учасники онлайн-зустрічі прийняли активну участь у обговоренні таких питань:

How is life different today compared with the 20th century?
How would you improve the efficiency of a business that exists today?
How can information technology combine business and education?

Дякуємо всім за участь!

остання редакція 27.02.2021