«Освітній марафон-2021» – проєкт для студентів КНТЕУ групи компаній «Епіцентр-К»

Партнер КНТЕУ група компаній «Епіцентр-К» запрошує студентів взяти участь у проєкті «Освітній марафон-2021», який стартує 16 березня та триватиме 3 місяці.

Двічі на тиждень відбуватимуться онлайн-вебінари на теми:

• маркетинг
  • ціноутворення
  • власна ефективність
  • етика ділового спілкування
  • управління асортиментом
  • емоційний інтелект

Навчання базується на case-study підході у створенні освітніх проєктів. Завдання розроблені на реальних ситуаціях, які щодня вирішує бізнес.

Усі учасники, закінчивши проєкт, отримають сертифікати, а найуспішніші – пропозиції з працевлаштування.

Презентація «Освітній марафон-2021»

остання редакція 02.03.2021