Кафедра товарознавства та митної справи

товарознавства та митної справи

ЗОЛОТАРЬОВА ОКСАНА ГРИГОРІВНА

кандидат технічних наук, доцент
доцент кафедри товарознавства та митної справи

e-mail: o.zolotarova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

митна справа, управління митними ризиками, класифікація товарів в міжнародній торгівлі, ринкові дослідження, товарознавство

​ДИСЦИПЛІНИ

“Товарна номенклатура ЗЕД”, “Митна безпека”, “Митна справа”, “Товарознавство”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри товарознавства та митної справи, 2020 р.
  • кандидат технічних наук, 05.18.08 “товарознавство непродовольчих товарів”, тема дисертації “Товарознавча оцінка просоченого силоксанами пористого природного каменю”, 2018 р.
  • товарознавець-експерт в митній справі (ОС «магістр»), Київський національний торговельно-економічний університет, 1999 р.
  • товарознавець-експерт в митній справі (ОС «спеціаліст»), Київський національний торговельно-економічний університет, 1999 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри товарознавства та митної справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри товарознавства та митної справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2018 – 2019 рр.
  • асистент кафедри товарознавства та митної справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2016 – 2018 рр.
  • асистент кафедри товарознавства та укспертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2009 – 2016 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за особистий внесок у розвиток науки, забезпечення високого індексу цитування, публікацію статей у міжнародних наукометричних базах даних Scopus та Web of Science, забезпечення інтеграції науки у світовий освітянський простір через міжнародні проекти та програми, 2018 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за результативність профорієнтаційної та виховної роботи та з нагоди Дня факультету торгівлі та маркетингу, 2016 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• навчальна робота кафедри;
  • член групи забезпечення спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” спеціалізації  “Митна справа” (англомовна);
  • член групи самоаналізу спеціалізації  “Митна справа”;
  • профорієнтаційна робота;
  • наставник академічної групи;
  • методичне керівництво кабінету кафедри А-311 (Митна справа).
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • ITC SME Trade Academy Course “Introduction to the WTO Trade Facilitation Agreement". Certificate of achievement dated 24.04.2020.
  • Науково-педагогічне стажування за напрямом «Innovative technologies in education» в Katowice School of Technology (Вища технічна школа, м. Катовіце, Польща). Сертифікат №39/9/2018 від 26.09.2018р.
  • Підвищення кваліфікації в Державній фіскальній службі України, 2017р.
  • Навчання  у Вищій школі педагогічної майстерності КНТЕУ, 2012.

остання редакція 14.07.2022