Кафедра товарознавства та митної справи

товарознавства та митної справи

ГАЛЬКО СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА

Кандидат технічних наук, доцент
доцент кафедри товарознавства та митної справи КНТЕУ

e-mail: s.galko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Scopus
ORCID
Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

міжнародна торгівля і торговельна політика, митна політика

ДИСЦИПЛІНИ

“Митні платежі”, “Митна безпека”, “Адміністрування діяльності митних органів”, “Митна логістика”, “Експертиза паливно-мастильних матеріалів та транспортних засобів”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів, 2015 р.
  • магістр з міжнародних державних справ/Master of Arts in International Public Affairs, Школа Управління Приватного Міжнародного Університету Соціальних Наук імені Гвідо Карлі, Рим, Італія /School of Government of LUISS Guido Carli University (LUISS - Libera Università Internazionale degli Studi Sociali), 2011-2012 рр.
  • кандидат технічних наук, 05.19.08 «Товарознавство промислових товарів», тема дисертації: "Товарознавча оцінка споживних властивостей нової штучної шкіри ", 2005 р.
  • товарознавець-експерт (ОС «спеціаліст»), Київський державний торговельно-економічний університет, 2000 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри товарознавства та митної справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2014 р. до цього часу.
  • старший науковий співробітник, координатор проекту «Торговельна політика і практика в Україні» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, 2012 – 2014 рр.
  • науковий співробітник відділу моніторингу наукових розробок у сфері забезпечення митної справи, старший науковий співробітник відділу проблем організації митної справи Державного науково-дослідного інституту митної справи Державної митної служби України, 2009 – 2011 рр.
  • доцент кафедри економіки та менеджменту Київського міжнародного університету, 2008 – 2009 рр.
  • асистент, старший викладач кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2003 – 2008 рр.
  • спеціаліст Центральної митної лабораторії Державної митної служби України, 2000 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Публікації
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Онлайн тренінг «Експерт з акредитації освітніх програм», Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2020 р.
  • Курс «Менеджер автомобільних перевезень вантажів і пасажирів у національному та міжнародному сполученні згідно положень Конвенції МДП, 1975», Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України, навчально-консультаційний центр, 2016 р.
  • Актуальні питання митного контролю та оформлення товарів, класифікації товарів за УКТЗЕД, визначення митної вартості товарів, визначення країни походження товарів, аналізу та управління ризиками, Державна митна служба України, 2015 р.
  • Актуальні питання контролю за визначенням країни походження товарів та перевірки сертифікатів про походження товару. Сертифікація походження товару, верифікація сертифікатів про походження товару, Хмельницький центр підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів Державної митної служби України, 2009 р.
  • Діловий протокол в митних та зовнішньоторговельних відносинах, Департамент міжнародного митного співробітництва Держмитслужби України, 2007 р.
  • Культурні цінності України та запобігання їх вивезенню за межі держави, Державна академія керівних кадрів культури і мистецтв, 2001р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Відповідальний секретар Технічного комітету стандартизації 183 «Логістика, експедирування та управління ланцюгами постачання», з 2018 р. до цього часу.
ХОБІ

фотографія, культурні цінності