Кафедра товарознавства та митної справи

товарознавства та митної справи

МАРЧУК НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА

кандидат технічних наук, доцент
доцент кафедри товарознавства та митної справи

e-mail:  n.marchuk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

товарознавство, експертиза, митна справа.

ДИСЦИПЛІНИ

“Товарознавство”, “Товарознавство. Непродовольчі товари”,  практичний курс “Бізнес-симуляція” (департамент асортименту та якості).

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів, 2012 р.
  • кандидат технічних наук зі спеціальності: “Товарознавство промислових товарів“ тема дисертації: "Товарознавча оцінка лицьової цегли на основі спонділової глини", 2005 р.
  • Товарознавець-експерт в митній справі (ОС «спеціаліст»), Київський державний торговельно-економічний університет, 1998 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри товарознавства та митної справи Державного торговельно-економічного університету МОН України, з 2022.
  • доцент кафедри товарознавства та митної справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2016-2022.
  • доцент кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2009 -2016 рр.
  • старший викладач кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету, 2002-2009 рр.
  • асистент кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів, Київського національного торговельно-економічного університету, 2002-2005 рр.
  • інспектор Київської регіональної митниці, 1998 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2018 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю, 2012 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за досягнення у науково-педагогічній роботі, найвищий результат в університетському рейтингу «Викладач очима студентів» за 2010/11 р., 2011 р.
  • Грамота Державної пробірної служби за вагомий внесок у розвиток та вдосконалення державного пробірного контролю в Україні, багаторічну плідну співпрацю у справі підготовки висококваліфікованих фахівців ювелірної галузі, 2011 р.
  • Грамота Державної пробірної служби за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців сфери державного пробірного контролю та ювелірної галузі, 2010 р.
  • Грамота за активну науково-методичну роботу у галузі підготовки фахівців професійного спрямування «Експертиза та оцінка ювелірних товарів», 2009 р.
  • Грамота Державної митної служби України за особистий внесок при підготовці фахівців з митної справи, 2008 р.
  • Подяка Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за активну участь у житті університету, 2007 р
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, 2005 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Стажування в АТ «ЗЗБК ім. Ковальської», 2022 р.
  • Стажування у Департаменті податкових та митних експертиз ДФСУ, 2017 р.
  • Навчання у Навчально-методичному центрі Державної пробірної служби з курсу «Експертиза пробірних клейм та визначення у ювелірних виробах вмісту дорогоцінних металів», 2008 р.
  • Вища школа педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2005 р.
  • Підвищення кваліфікації у  Державній академії керівних кадрів культури і мистецтв з курсу «Культурні цінності України та запобігання їх незаконному вивезенню за межі держави», 2005 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Відповідальна за методичну роботу кафедри.
  • Член Вченої ради факультету торгівлі та маркетингу
  • Член групи забезпечення спеціалізації «Митна справа» ОС «магістр».
  • Наставник академічних груп.

ХОБІ

подорожі, мистецтво, декупаж