Кафедра торговельного підприємництва та логістики

торговельного підприємництва та логістики

ІЛЬЧЕНКО НАТАЛІЯ БОРИСІВНА

доктор економічних наук, професор
завідувач кафедри торговельного підприємництва та логістики

гарант освітньо-професійної програми 2 рівня вищої освіти «Логістика та управління ланцюгами постачання»

e-mail: n.ilchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

управління бізнес-процесами в торгівлі, управління логістичними бізнес-процесами, проектування торговельних об’єктів, управління продажем та мерчандайзинг

ДИСЦИПЛІНИ

“Управління бізнес-процесами в торгівлі» Управління бізнес-процесами в логістиці”, “Проектування торговельних об'єктів” , “управління продажем та мерчандайзинг”, “Business processes in trade”, “Науковий семінар “Інноваційні товари і технології в торгівлі”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• професор, з вересня 2021 р.
  • завідувач кафедри торговельного підприємництва та логістики, 2018 р.
  • доктор економічних наук, 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), тема дисертації «Управління бізнес-процесами підприємства оптової торгівлі», 2017 р.
  • доцент кафедри маркетингу та комерційної діяльності, 2007 р.
  • кандидат економічних наук, 08.00.07 «Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика», тема дисертації: "Формування контрактної системи оплати праці в Україні ", 2002 р.
  • економіст (ОС «спеціаліст»), Харківська державна академія залізничного транспорту, 1995 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• завідувач кафедри торговельного підприємництва та логістики Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2018 р. до цього часу.
  • доцент кафедри торговельного підприємництва та логістики Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2009 – 2018 рр.
  • доцент кафедри маркетингу та реклами Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2005 – 2009 рр.
  • ст. викладач кафедри маркетингу та реклами Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2003 – 2005 рр.
  • заступник декана факультету економіки, менеджменту і права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2006 – 2007 рр.
  • старший науковий співробітник Інституту економіки НАН Ураїни, 2003р.
  • науковий співробітник Інституту економіки НАН Ураїни, 1999-2002рр.
  • молодший співробітник Інституту економіки НАН Ураїни, 2002-2003рр.
  • провідний економіст Інституту економіки НАН Ураїни, 1998-2002рр.
  • економіст 1-ї категорії ТОВ «АПЕКС», 1995 р.
  • економіст 2-ї категорії Інституту економіки НАН Ураїни, 1993-1995 рр.
  • економіст Інституту економіки НАН Ураїни, 1991-1993 рр.
  • ст лаборант Інституту економіки НАН Ураїни, 1991 р.
  • лаборант Інституту економіки НАН Ураїни, 1989-1991р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота за активну участь у науковій, громадській, навчальній роботі Київського національного торговельно-економічного університету за сумісну та плідну праці, 2011 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за сумісну та плідну праці, 2014 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за особистий внесок в організацію і проведення науково-дослідної роботи, 2016 р.
  • Почесна грамота Деснянської районної у м. Києві ради, Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації за  активну працю та вагомий внесок у розвиток наукового комплексу, 2016 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за особистий внесок у розвиток науки та з нагоди Дні науки, 2017 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• підвищення кваліфікації ТОВ «АйДіЕнТі», 1-31 квітня 2015 р.
  • підвищення кваліфікації ТОВ «БНС ТРЕЙД», 1-30 листопада 2018 р.
  • стажування у ЗВО Сучавський університет ім. Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія), 2-5 травня 2018 р., сертифікат.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член редакційної колегії наукового журналу «Вісник Київського національного торговельно-економічного університету» з 2018 р. до цього часу.
  • Член редакційної колегії наукового журналу «Товари і ринки» з 2018 р. до цього часу.
  • Рецензент наукового журналу “Ecoforum” (Румунія) ISSN: 2344-2174, з 2013 р. до цього часу.
  • Запрошений рецензент наукового журналу видавництва Journal of Economy, Culture and Society, Istambul University Press, "CLUSTERIZATION AS A FACTOR IN INNOVATIVE DEVELOPMENT OF BUSINESS.", 2020 р.
  • Викладач програми МВА «Менеджмент» КНТЕУ, 2006 – 2011 рр.
  • Викладач Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету, 2006-2017
  • Володію програмою Google SketchUp – програма, що дозволяю проектувати торговельні об’єкти.
  • Володію програмою ERWIN – моделювання бізнес-процесів в нотації IDEF0
  • Володію англійською мовою на рівні В2, сертифікат
  • Маю понад 120 наукових та методичних публікацій.

ХОБІ

подорожі, творчість, малювання, активний відпочинок

остання редакція 14.06.2023