Стипендія Спеціалізованого закладу франкофонії з адміністрування та менеджменту (ESFAM) та Університетської Агенції Франкофонії (AUF)

У рамках угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Спеціалізованим закладом (університетом) франкофонії з адміністрування та менеджменту в м. Софія (ESFAM) оголошується набір на навчання за магістерськими програмами на 2021-2022 н.р. з можливістю отримання стипендії.

Oбов’язковими вимогами є:

• 4-й рік навчання в КНТЕУ або його відокремлених структурних підрозділах;
  • рівень володіння французькою мовою – мінімум В1.

З більш детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися за посиланням або звернувшись до Центру європейської освіти (Д-229, eecenter@knute.edu.ua) до 30 квітня 2021 року.

остання редакція 12.03.2021
Vega