Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

фінансового аналізу та аудиту

16.03.2021 кафедра фінансового аналізу та аудиту спільно з партнерами LINKOS GROUP організували майстер-клас «Електронний документообіг» для студентів спеціальності «Облік і оподаткування», спеціалізації «Фінансовий контроль та аудит». Артем Ким продемонстрував кейс щодо виконання проєкту на базі програми «M.E.Doc», яка призначена для автоматизації процесів роботи зі звітною документацією встановленого зразка. M.E.Doc забезпечує організацію електронного документообігу усіх без винятку суб'єктів господарювання будь-якої форми власності та джерел фінансування. Крім того програма дає можливість імпорту даних з будь-якої бухгалтерської програми та передачі звітності в електронному вигляді з використанням кваліфікованих електронних підписів. Тренінг викликав інтерес у студентів та активне обговорення виконання кейсу.
Щиро дякуємо партнерам за цікавий і корисний захід!

остання редакція 16.03.2021