Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

«Наука та освіта у світовому інформаційному просторі»

сучасних європейських мов

Міжнародна співпраця в сфері вищої освіти сприяє міжкультурному порозумінню та обміну досвідом між університетами. 18-19 березня 2021 року Тернова Оксана Іванівна, старша викладачка кафедри сучасних європейських мов, взяла участь у Міжнародній науковій онлайн конференції «Наука та освіта у світовому інформаційному просторі» і виступила з доповіддю про сучасні підходи та інноваційні тенденції у викладанні іноземних мов.

Організаторами заходу були: Європейський інститут безперервної освіти (Словаччина), Східноєвропейська агенція розвитку (Словаччина), Європейська елітна група (Словаччина), Сербська асоціацією розвитку (Сербія), Львівський університет бізнесу та права (Україна), ГО «Україно-Словацький центр співпраці».

остання редакція 20.03.2021